Bytový designér východní Čechy

Naladíme se na Vaši vlnu a pak...

  • Spolu s Vámi vytvoříme prostor od detailu po celkovou rekonstrukci, kde se budete cítit dobře.
  • Poradíme při rekonstrukcích bytů, domů, chalup, půdních vestaveb, komerčních prostor.
  • Zařídíme technickou realizaci - od stavebních prací, přes instalaci dveří, oken, podlahových krytin, nábytku, zastínění, výmalby, dekorací, textilií po kompletní vybavení spotřebiči a užitkovými předměty.
  • Pomůžeme s výběrem veškerého vybavení od vypínače přes střešní krytinu až po kávovou lžičku.
  • Při výběru historických a tradičních typů nábytku zajistíme renovaci, včetně čalounění, pískovaní a leptání skel. Pohlídáme za Vás aukční servery.
  • Zajistíme autorský dohled při realizaci.
  • Textilní dekorace a bytový textil ušijeme na míru.
  • Navrhneme novou fasádu a vizibilitu tak, aby Váš dům neztratil tvář.


Naše návrhy respektují Vaši osobnost

Vždy se snažíme aby náš návrh podtrhl a vyzdvihl Vaši osobnost a styl, protože jste to jen Vy, kdo budete prostor užívat. Každý je jedinečný a my to víme a pracujeme s tím.

Ergonomie, praktičnost, selský rozum

Nevytváříme prostor jen na oko, ale takový, aby byl logický, praktický, variabilní. Zohledňujeme Vaši výšku, věk, velikost rodiny, zdravotní omezení, koníčky, domácí mazlíčky či nároky a potřeby zaměstnanců.   


Styl, tradice, nadčasovost

Jsou hodnoty, na které nikdy nezapomínáme. Máme  respekt k hodnotám a dílu našich předků, citlivě je zakompononujeme i do moderních interiérů. Zachování paměti a návrat ke kořenům jsou pro nás důležité.

Proč nás oslovit

Nemusíte se bát. Neboříme! Stavíme! A plníme Vaše touhy a přání. Pokud nenalezmeme společnosu cestu, tak se alespoň navzájem obohatíme. Začněme, třeba jen po malých krůčcích - nezávaznou konzultací Vašeho projektu.

Jak probíhá spolupráce s interiérovým designérem?

Konzultace

Po první nezávazné konzultaci si sjednáme osobní schůzku, jejíž cílem je detailně poznat Váš vkus a Vaše potřeby a naladit se na Vaši vlnu, abychom mohli pracovat na návrhu který naplní všechny Vaše představy.

Designový proces

Proces návrhu Vašeho interiéru probíhá v několika fázích. Od základního konceptu, přes řešení dispozice až po doladění detailů a sestavení nákupního listu vybavení. Pravidelně konzultujeme a snažíme se dodržet Vámi nastíněný rozpočet.

Realizace

Buď Vám předáme veškeré podklady pro realizaci a nebo Vám dále zajistíme komplení realizaci včetně výběru řemeslníků a dodavatelů a autorského dohledu. Záleží nám na tom, aby bylo vše dotáhnuto do posledního detailu!